Wasze opinie

by Google® Reviews

TWOJA OPINIA JEST DLA NAS BARDZO WAŻNA!
Dziękujemy za wszystkie dodane recenzje. Dzięki Wam możemy się stale rozwijać!
Aleksandra Jagoda
Aleksandra Jagoda
2022-10-13
Bardzo klimatyczne miejsce. Rzekłbym, że idealne na randkę A zarazem na spotkanie z przyjaciółmi. Obsługa profesjonalna i miła. Jeżeli chodzi o jedzenie to smaczne i bardzo ładnie podane. Ja akurat jadłam makaron z kaczką - zdecydowanie do polecenia!
Anna Wajda
Anna Wajda
2022-10-12
Witold Chmielowski
Witold Chmielowski
2022-10-11
Miła atmosfera dobre jedzenie
P
P
2022-10-11
Gosia Suślik
Gosia Suślik
2022-10-10
Miejsce odwiedzone po dłuższym czasie nieobecności, ale nic się nie zmieniło. Byliśmy w niedzielę w godzinach obiadowych. Mieliśmy zarezerwowany stolik, ale nie było takiej potrzeby-było miejsce żeby usiąść. Lokal bardzo przytulny, rośliny przy stolikach, dobre oświetlenie, nastrojowa cicha muzyczka. Obsługa miła, pomocna, zainteresowana klientem. Ceny dosyć wysokie, jak na oferowane dania, ale jedzenie smaczne, ładnie podane. Restauracja idealna na randkę, czy na uroczysty obiad. Polecam i na pewno wrócimy.
Michał C.
Michał C.
2022-10-09
Byliśmy już drugi raz. Po raz kolejny jedzenie na najwyższym poziomie. Obsługa świetna. Panie miłe, grzeczne i cały czas uśmiechnięte, (rzadkość dzisiaj.) Wrócimy po raz kolejny
Ela Telbyło
Ela Telbyło
2022-10-09
auguste-auguste
auguste-auguste
2022-10-08
Eh its not bad the food tastes like nothing there were only decoratition
Marcin Wojciech
Marcin Wojciech
2022-10-08
Skuszeni ilością dobry opinii postanowiliśmy przekonać się sami i pojechaliśmy uczcić dzień rocznicy. Zadowoleni - to mało powiedziane :) jedzenie było pyszne, główne danie nieco lepsze niż zupy, deser natomiast rozwiewa wszelkie potencjalne wątpliwości. Obsługa uśmiechnięta, pomocna, energiczna. Czas oczekiwania na danie bardzo zadowalający. Na dokładkę spacer po ogrodzie obiektu jest dopełnieniem cudownie spędzonego czasu. Polecam!
sean sirkett
sean sirkett
2022-10-08
Excellent